Форум программистов
 

Восстановите пароль или Зарегистрируйтесь на форуме, о проблемах и с заказом рекламы пишите сюда - alarforum@yandex.ru, проверяйте папку спам!

Вернуться   Форум программистов > C/C++ программирование > Общие вопросы C/C++
Регистрация

Восстановить пароль
Повторная активизация e-mail

Купить рекламу на форуме - 42 тыс руб за месяц

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 18.02.2010, 14:50   #1
Pifagor-09
Новичок
Джуниор
 
Регистрация: 18.02.2010
Сообщений: 2
По умолчанию Лінійний список

Цитата:
Я зробив два списки в одному із них додаю інформацію про продукт ,видалю(remove()),створюю пошук.А в мене проблема в тому шо мены видалений запис треба додати у наступний список я пробував використовувати метод insert(),але я незнаю як визначити попередньо видалений обєкт в попередньому списку!!!Допоможіть буду вдячний !!!Скинув би код но я не маю вдома нету!!!!А тут флеха накрилася!!!!
From Stilet: Портал наш русскоязычный, так что перевожу:
Я сделал два списка, в один из них добавляю инфу про продукт, удаляю, ищу. А проблема в том что удаленную запись нужно добавить в следующий список. Я пробовал метод Insert, но я незнаю как узнать удаленный объект в предидущем списке.

Последний раз редактировалось Stilet; 18.02.2010 в 15:15.
Pifagor-09 вне форума Ответить с цитированием
Старый 18.02.2010, 15:15   #2
Stilet
Белик Виталий :)
Старожил
 
Аватар для Stilet
 
Регистрация: 23.07.2007
Сообщений: 57,097
По умолчанию

О каких списках речь идет? STL list? или ты искусственно че-то навертел?
I'm learning to live...
Stilet вне форума Ответить с цитированием
Старый 20.02.2010, 10:56   #3
Pifagor-09
Новичок
Джуниор
 
Регистрация: 18.02.2010
Сообщений: 2
По умолчанию

Мені підказали це зробити через двонаправлений список а я не знаю як це робити при чому має ще бути реалізовано зчитання даних з файлу і записування у файл короче ось вся задача!!!!
ЗавданняРозробити програму, яка містить динамічну інформацію про наявність автобусів у автопарку. Вхідна інформація про кожен автобус повинна містити:
● номер автобуса;
● прізвище та ініціали водія;
● номер маршруту.
Програма повинна забезпечувати:
● початкове формування вхідних даних про всі автобуси в автопарку у вигляді списку;
● підчас виїзду кожного автобуса з автопарку вводиться його номер; програма видаляє дані про цей автобус з їх списку, які знаходяться в автопарку, і записує ці дані у список автобусів, які задіяні на маршруті;
● підчас в'їзду кожного автобуса в автопарк вводиться його номер; програма видаляє дані про цей автобус з їх списку, які задіяні на маршруті, і записує ці дані у список автобусів, які знаходяться в автопарку;
● за запитом видається потрібна інформація про автобуси, які знаходяться в автопарку, або задіяні на маршруті.

2 дня профилактического бана за непонятливость.

Последний раз редактировалось Viteef; 20.02.2010 в 13:48.
Pifagor-09 вне форума Ответить с цитированием
Ответ


Купить рекламу на форуме - 42 тыс руб за месяц



Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Список на Си Annenen Помощь студентам 21 20.12.2010 18:54
список maner0k Паскаль, Turbo Pascal, PascalABC.NET 3 16.06.2009 23:55
C++. Односвязный список. Уничтожить список Olya90 Помощь студентам 2 10.06.2009 18:52
Данные-проверка-список (список на другом листе) Inbox Microsoft Office Excel 7 26.12.2008 01:43